Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
HONDA MIIMO 3000 Live

HONDA MIIMO 3000 Live

2790.00

Honda Miimo 3000 Live on Honda robotniidukite lipulaev, mis sobib suurepäraselt nii iluaeda kui ka raskema maastikuga maakodusse. Ilusa disaini all peitub palju tarkust ja võimsust, mille koostöös suudab robot niidetuna hoida kuni 4000 m² keerulist murupinda ning kuni 5000 m2 lihtsamat soppideta ala. Robotile võimsuse lisamisega pole järeleandmisi tehtud töökindluses.  Robot on võimas, kuid isegi vaiksem kui selle väiksemad eelkäijad (55dB). See on varustatud täpsete põrkeanduritega, 3 cm laiema lõikesüsteemiga ning BlueTooth ühenduvusega. Lisaks varustatud GSM mooduliga, mis annab roboti tööst ja asukohast ülevaate Teie nutitelefoni. Miimo 3000 Live sobib suurepäraselt nii linnaaeda, kui ka nõudlikumasse maakodu ümbritsevale niidualale.

Ostes robotniiduki koos paigaldusega, vali ostukorvis tarneviisiks “Robotniiduki paigaldus” ja võtame Teiega ise ühendust!

Mii-Monitor

Mii-Monitor võimaldab robotit positsioneerida reaalajas, jagada käsklusi, muuta lõikekõrgust ja soovi korral muuta seadistusi läbi nutitelefoni.

GPS jälgimine

Lisaks PIN-koodile ja alarmile lisab kindlustunnet roboti GPS positsioneerimine.

Alexa häälkäsklused

Läbi Amazon Alexa saab Miimole jagada häälkäsklusi. Lisaks annab Miimo tagasisidet enda töögraafiku kohta.

Multi-Miimo süsteem

Ühele alale on võimalik paigaldada piiramatu kogus Miimosid. Näiteks spordiväljakutel või hotelli aladel, kus on vajadus piiratud aegadel kiirele muruhooldusele.

Kallakute niitmine

Robot suudab niita kõikides tingimustes, ka 45% kallakutel. Hea haarduvusega pinnasel isegi suuremal kaldel.

Erinevad trajektoorid

Miimol on kolm erinevat niitmismustrit, mille seast valib see ise Teie aeda kõige sobilikuma. Esimene on juhuslik liikumine, teine süstemaatiline liikumine ja kolmas juhuslik liikumine koos süstemaatilisega.

Vastupidav terade kaitse

Metallist terakaitseplaat kaitseb lendterasid löökide eest. See on vastupidav ja kaitseb kõige vastu, mis aias leiduda võib.

Serva niitmine

Miimo niidab muruserva täpseks ja ühtlaseks. Serva niidab robot kord nädalas või nii tihti kui ise soovite.

Põrkeandurid

Põrkeandurid tuvastavad takistuse kiirelt ja täpselt ning tänu sellele ei kahjusta Miimo Teie muru nii nagu seda teevad robotniidukid, mis tuvastavad takistust läbi rattamootorite koormuse. Honda on üks väheseid, kes põrkeandureid kasutab.

Spiraalne niitmine

Teramootor mõõdab pidevalt koormust. Kui olete eemaldanud aiast näiteks grilli, mille alla pole Miimo pääsenud, siis sinna sattudes niidab Miimo spiraalselt selle koha kohe ära.

Veega pestav

Kõik Honda robotniidukid on ilmastikukindlad. Miimo 3000 hoolduse teeb eriti lihtsaks võimalus seda voolava veega pesta.

Erakordselt vaikne (55dB)

Oma klassi üks vaiksemaid. Roboti puhul on väga oluline, et see teeks oma tööd korralikult ja kedagi segamata. Miimol on mõlemad omadused tugevalt esindatud.

Lõikelaius (cm) 25
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 20 – 60
Kaal kg 13,8
Maksimaalne niidetav ala (m²) 4000
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 25° / 47%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 22,2V / 5400 mAh
Keskmine laadimisaeg 45
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 90
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 55 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Kallutusandur +