WiseHome OÜ kasvas välja teenusest Robotniidukite Kiirabi. Kiirabi teenus sai loodud, kuna robotniidukite tootjaid ja müüjaid tuleb igal aasta juurde, kuid müügi kõrval saab liiga vähe tähelepanu järelteenindus. Müüjate madal huvi järelteeninduse arendamisele ja kasvatamisele on pannud robotniidukite omanikud olukorda, kus nende robotite probleemidega ei taheta tegeleda või peab pädevat tehnikut ootama mitu nädalat. Sellisesse olukorda sattunud robotniidukite omanikud jagunesid kahte leeri. Esimesed, kes olid kannatlikud ja leppisid olukorraga, kas siis niites oma vana bensiinimootoriga niidukiga või vaatasid nädalaid, kuidas murupind käest ära läheb. Teised olid need, kes hakkasid otsima alternatiive.

Siin tulimegi mängu meie, Robotniidukite Kiirabi. Olles palju aastaid tegelenud erinevate tootjate robotniidukitega, aitasime kõiki, keda aidata saime. Kiirabi teenuste hulka kuulusid kõik robotniidukitega seotud tööd ja teenused, peale müügi. Meie kiire ja kvaliteetse teenuse populaarsus kasvas kiiresti, aga nägime, et saame veel paremini teha. Parim lahendus on terviklahendus!

Aastal 2023 alustasime koostööd robotniidukite tootjatega, kelle väärtushinnangud klapivad meie omadega. Meie eesmärk on pakkuda parimat võimalikku robotniiduki kogemust ostust hoolduseni. Selle saavutamiseks liitsime enda oskused ja teadmised tootjatega, kes tagavad parima kvaliteedi, kiire tarne ja laia garantii.
Ostes meie käest robotniiduki koos paigaldusega, võite kindel olla, et saate alati kiired lahendused kõikidele robotniidukeid puudutavatele küsimustele.
Meie väike kollektiiv töötab selle nimel, et Teil oleks muretu suvi.

Paljud kliendid on küsinud, et kas Robotniidukite Kiirabi jääb ikka alles? Kiirabi teenus sai loodud selleks, et jääda!

WiseHome OÜ

Honda, Wiper, Worx ametlik edasimüüja Eestis

Robotniidukite:

Müük
Paigaldus
Hooldus
Remont
Varuosad