Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
HONDA EU 32i

HONDA EU 32i

3449.00

Väike aga võimas.
Uus Honda EU32i generaator on uskumatult mitmekülgne kõrgtehnoloogiliste funktsioonide ja intelligentse disainiga, mis muudab selle kasutamise, käivitamise ja kaasaskandmise lihtsaks.

Kõrge väljund. Madalad heitkogused.
Sellel hiljuti välja töötatud suure jõudlusega mootoril on sisseehitatud kütusesissepritse. Seda saab käivitada kahe lihtsa sammuga – lihtsalt keerake lülitit ja tõmmake nöörist – ning see on ka väga kütusesäästlik, kuna annab muljetavaldava võimsuse, hoides samal ajal heitgaase madalal.

Tõeline mitmekülgsus
Alates sündmustest ja ehitusplatsidest kuni haagissuvilate ja suvemajadeni – EU32i on mõeldud päriseluks. Intuitiivne rakenduste juhtimine Nutika generaatori saab isegi siduda oma spetsiaalse rakendusega. See võimaldab ühendada oma Androidi või iOS-i nutitelefoni Bluetoothi kaudu ja kontrollida kütusetaset, pääseda juurde väljundvõimsusele, juhtida Eco Throttle’i ja isegi aktiveerida kaugseiskamise. Samuti tagab rakendus, et teid teavitatakse kõigist tööhoiatustest ja on võimalik ühe nupuvajutusega generaatorite vahel lülituda, võimaldades teil nutitelefonist mitut masinat jälgida.

Tehnoloogia INVERTER
Tüüp 1-faasiline
Maksimaalne Võimsus W 3200
Nimivõimsus, W 2600
Nimivool (A) 13,9
Mootor GX130
Õlitussüsteemi maht (l) 0,55
Kütusepaak l 4,7
Maksimaalne tööaeg h 3h50
Käivitus Nöörstarter
Kaal kg 26,5
Helirõhu tase töökohal dB(A) 77