HONDA AKUSAAG HHC36BXB
HONDA AKUSAAG HHC36BXB
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 76.33
Honda HHC36BXB on võimas ja kompaktne 36V akusaag, mis sobib küttepuude lõikamiseks, okste kärpimiseks ja väiksemate puude langetamiseks. Juhtmevaba konstruktsioon võimaldab töötada vabalt ilma bensiinimootori müra, heitgaaside ja hooldusvajaduseta, pakkudes samal ajal tugevat lõikejõudlust ja täpset kontrolli.
Honda kaasaegne 36V liitiumaku süsteem koos harjadeta mootoriga tagab efektiivse töö ja stabiilse jõudluse erinevate lõiketööde jaoks. Automaatne ketiõlitus ja tööriistavaba ketipingutus muudavad hoolduse lihtsaks ning elektrooniline kiiruse juhtimine aitab säilitada optimaalset lõikevõimsust nii pehme kui kõva puidu puhul.
Komplektsus
– Honda HHC36BXB akusaag
– Juhtplaat 35 cm
– Saekett
– Ketikaitse
– Aku ja laadija ei kuulu komplekti
Laos
Tootja Honda
Mudel HHC36BXB
Toote tüüp Akusaag / akuga kettsaag
Akuplatvorm Honda 36V
Mootor Harjadeta elektrimootor
Toitepinge 36V
Võimsus 1,6 kW
Juhtplaadi pikkus 350 mm / 14″
Lõikepikkus 310 mm
Ketikiirus 14 m/s
Keti tüüp Oregon 90PX
Keti samm 3/8″
Keti soone laius 1,1 mm
Veolülide arv 52
Ketiõli paagi maht 150 ml
Keti pidur 0,12 sek
Ketipingutus Tööriistavaba
Ketiõlitus Automaatne
Müratase 104 dB(A)
Vibratsioonitase 5 m/s²
Kaal ilma akuta 3,5 kg
Mõõdud 787 × 233 × 229 mm
Tööaeg 2Ah akuga Kuni 35 min tühikäigul*
Tööaeg 4Ah akuga Kuni 70 min tühikäigul*
Tööaeg 6Ah akuga Kuni 115 min tühikäigul*
Sobivad akud Honda 36V 2Ah, 4Ah ja 6Ah akud