Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
HONDA MIIMO 70 Live

HONDA MIIMO 70 Live

990.00

Honda Miimo 70 Live suudab niidetuna hoida kuni 700 m² muruplatsi ja on ideaalne valik väiksematele linnakruntidele ning inimestele, kes ei taha tegeleda roboti seadistamisega. Miimo kaardistab ning mõõdab terve ala ja oskab enda tööd ise planeerida. Robot niidab süsteemselt ning oskab leida laadijasse otsetee igast niiduala otsast. Tasuta mobiilirakendusega saate robotile jagada käsklusi, jälgida niiduki asukohta reaalajas ja muuta soovikorral seadistusi. Lisaks saate teavitusi kui niiduki töös on tõrkeid – näiteks on kinni jäänud. Lõikesüsteem on ohutu kolme tugeva lendteraga, mis kestavad terve hooaja. Tänu kummist põrkerauale säilib roboti välimus ja takistusega kokkupõrge on vaiksem. Roboti komplekti kuuluvad paigaldustarvikud.

Ostes robotniiduki koos paigaldusega, vali ostukorvis tarneviisiks “Robotniiduki paigaldus” ja võtame Teiega ise ühendust!

Mii-Monitor

Mii-Monitor võimaldab robotit positsioneerida reaalajas, jagada käsklusi ja soovi korral muuta seadistusi läbi nutitelefoni.

Smart Timer

Miimo reguleerib enda tööaega vastavalt ilmaennustusele. Seega ei proovi robot niita näiteks suures vihmasajus ja teeb päevased niitmised enne seda ära.

Map & Mow

Miimo mõõdab ise aia, arvutab välja selle pindala ning koostab niitmisgraafiku. Teie määrake ainult meelepärased tööajad ja Miimo hoolitseb ülejäänu eest ise.

Süstemaatiline niitmine

Miimo niitmismuster on loogiline. Nii väldib robot ühes kohas liiga pikalt niitmist. Lisaks teab robot alati enda asukohta ning oskab sõita laadijasse ilma piirdekaablit kasutamata.

Lõikelaius (cm) 19
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 3 (30-50)
Kaal kg 7,6
Maksimaalne niidetav ala (m²) 700
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 15° / 27%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 18V/ 2500 mAh
Keskmine laadimisaeg 45
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 45
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 63 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Piirdekaabel 125
Klambrid 180