Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
HONDA MIIMO 310

HONDA MIIMO 310

1749.00

Honda Miimo 310 on suurepärane valik enamikesse linnaaedadesse ja uuselamurajoonidesse, kuna hoiab ilusana kuni 1500 m² murupinna.  Miimo 310 võib öösel töötada ilma kedagi segamata, kuna on oma klassi üks vaiksemaid (56 dB). 310 sobib hästi ka maakodusse, kuna saab hakkama ebatasasel pinnal ja on arvestatava ronimisvõimega (45%). Tänu põrkeanduritele tuvastab Miimo kõik takistused täpselt. Seetõttu pehmel pinnasel vastu takistust sõites ei kaeva robot ennast sisse. Kolm lendtera lõikavad muru millimeetri täpsusega ning puhtalt ilma, et murulibled lõhki ja koledaks läheks. Roboti liikumine on lahendatud selliselt, et murule ei jääks rattajälgi ning Teil on kogu aeg ilus ja ühtlane murupind.

Ostes robotniiduki koos paigaldusega, vali ostukorvis tarneviisiks “Robotniiduki paigaldus” ja võtame Teiega ise ühendust!

Kallakute niitmine

Robot suudab niita kõikides tingimustes, ka 45% kallakutel. Hea haarduvusega pinnasel isegi suuremal kaldel.

Erakordselt vaikne (56dB)

Oma klassi üks vaiksemaid. Roboti puhul on väga oluline, et see teeks oma tööd korralikult ja kedagi segamata. Miimol on mõlemad omadused tugevalt esindatud.

Niidualade määramine

Aias ei kasva muru alati igal pool ühtlaselt. Miimole saab määrata alad, kus see niidab tihedamalt või harvemini.

Erinevad trajektoorid

Miimol on kolm erinevat niitmismustrit, mille seast valib see ise Teie aeda kõige sobilikuma. Esimene on juhuslik liikumine, teine süstemaatiline liikumine ja kolmas juhuslik liikumine koos süstemaatilisega.

Vastupidav terade kaitse

Metallist terakaitseplaat kaitseb lendterasid löökide eest. See on vastupidav ja kaitseb kõige vastu, mis aias leiduda võib.

Spiraalne niitmine

Teramootor mõõdab pidevalt koormust. Kui olete eemaldanud aiast näiteks grilli, mille alla pole Miimo pääsenud, siis sinna sattudes niidab Miimo spiraalselt selle koha kohe ära.

Põrkeandurid

Põrkeandurid tuvastavad takistuse kiirelt ja täpselt ning tänu sellele ei kahjusta Miimo Teie muru nii nagu seda teevad robotniidukid, mis tuvastavad takistust läbi rattamootorite koormuse. Honda on üks väheseid, kes põrkeandureid kasutab.

Serva niitmine

Miimo niidab muruserva täpseks ja ühtlaseks. Serva niidab robot kord nädalas või nii tihti kui ise soovite.

Lõikelaius (cm) 22
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 20 – 60
Kaal kg 11,5
Maksimaalne niidetav ala (m²) 1500
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 24° / 45%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 22,2V / 1800 mAh
Keskmine laadimisaeg 30
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 40
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 56 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Kallutusandur +
Piirdekaabel 200m
Klambrid 200