Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
WIPER Blitz XH4

WIPER Blitz XH4

1390.00

Wiper Blitz XH4 on lihtne robot lihtsasse (kuni 400 m2) aeda ja seda ilma piirdekaablita. Blitz XH4 ei vaja eelseadistamist ega muid teadmisi robotniiduki paigaldamisest. Võtke pakendist välja ning pange niitma. Robotniiduk on varustatud anduritega, mis tajuvad ära kui muruvaip lõppeb ning oskab siis uue suuna valida. Robotil puudub automaatne laadimine, seega tuleb see peale niitmist ise laadima viia.

Wiper Blitz XH4 töötab lihtsal põhimõttel. Sa laed ta täis, asetad muruvaibale ning paned käima. Robot on niivõrd tark, et tunneb ära, kui muru saab otsa ning pöörab sellisel juhul ennast ümber. Niiviisi on tagatud see, et ta sinu aiast plehku ei paneks. Tulenevalt sellest, et robotil on muruandurid ning kaabel puudub, ei saa see aru, kui sinu muru läheb üle naabri omaks. Seega on antud mudeli kasutamise eelduseks kindlasti see, et sinu ja naabri muru eraldaks mingisugune takistus. Nagu näiteks piirdeaed.

Koostöös Amico nutiseadmega on ohutu muruniitmine tagatud ka lemmikloomade olemasolul. Wiper Blitz mururoboti hooldamine ning terade vahetus on lihtsamast lihtsam.

Ostes robotniiduki koos paigaldusega, vali ostukorvis tarneviisiks “Robotniiduki paigaldus” ja võtame Teiega ise ühendust!

Saadaval järeltellimisel

Maksimaalne niiduala 400 m²
Määratavad alad 1
Maksimaalne kallak 50%
Aku (Ah) 5
Keskmine tööaeg +/- 20% (tundi) 2
Laadimisaeg (tundi) 3
Mootori tüüp Harjadeta
Rattad Klassikalised
Maksimaalne kiirus (m/min) 18
Kasutajaliides Klaviatuur ja LED
Aplikatsioon Bluetooth
Tera tüüp 4 teraga
Lõikelaius (cm) 25
Tera kiirus (rpm) 3000
Min – Max lõike kõrgus (mm) 42 – 48
Lõigekõrguse seadistamine Manuaalne
Aku laadija 2 A – 60 W
Laadimisrežiim Manuaalne
Kogukaal koos akuga (kg) 8,3
Veekindlus IPx4
Tekitatav helitugevus (dBA) 65
Garantii 2 aastat