Kinnisvaraarendaja, ole konkurendist ees!

Miks kolivad inimesed korterist majja, paarismajja või ridaelamuboksi?

Kümnete teiste põhjuste kõrval on üks kindel, ajaveetmine aias. Olgu selleks siis grillimine, külaliste võõrustamine või lastega aias tegelemine.

Uuel koduostjal on üksjagu ootuseid enda uuele kodule. Loomulikult peab olema köök koos sinna kuuluva tehnikaga, majas peab olema ühel või teisel viisil lahendatud kütte-  ja ventilatsioonisüsteemid jpm.

Üks asi, millele eriti tähelepanu ei pöörata, on niitmine. On täiesti tavaline, et niitmise lahendab iga majaomanik ise.
Niitmist saab lahendada tänasel päeval paljudel erinevatel viisidel. Saab osta soodsa bensiinimootoriga või akutoitel niiduki, tellida teenuse või paigaldada robotniiduk.  Igaüks tegeleb niitmise lahendamisega nii nagu võimalused on. See tähendab jälle seda, et tänava või linnaosa üldpilt pole eeskujulik kui üks niidab korra nädalas, teisel on robot ja kolmandal käivad niitjad korra kuus.
Valides uut elukohta on aed teine asi mida märgatakse peale majade.  Korras aiad jätavad kindlasti positiivse mulje.

Lisaks üldisele välimusele tõstab või langetab asukoha väärtust müratase. “Vaikne linnaosa” on otsetõlkes asukohad, kus on keelatud bensiinimootoriga tööriistad. Vaikse linnaosa suund jõuab tasapisi ka Eestisse, kuid on riike, kus see on täiesti tavapärane ja hinnatud elukeskkond. Mõistagi ei pea looma rangeid reegleid, aga teie pakutav kinnisvara on kindlasti väärtuslikum kui on teada, et antud asukohas ei tõmmata pühapäeval muruniidukit käima.

Selleks, et Teie loodav elukeskkond oleks vaiksem, korrektsem ja modernsem, saame appi tulla meie!

Pakume täisteenus robotniidukite lahendusi alates aia kujundamisel kaasarääkimisest, kuni seadmete hooldamiseni, siis kui pererahvas on juba sisse kolinud.

Aitame luua täielikult hooldusvaba või piiratud hooldusega aia, vastavalt Teie nägemusele.

– Anname soovitusi ja näpunäiteid kuidas aed lahendada nii, et peale robotniiduki pole siseaias ühtegi teist muruhooldus tööriista vaja.
– Nõustame laadimisdoki (laadimisdokkide) asukoha ettevalmistamisel (elekter, kallak).
– Mitme roboti vajadusel paigaldame kõik samal päeval.
– Kõik robotid on ühelt tootjalt ja visuaalselt ühesugused.
– Oleme alati olemas küsimuste ja probleemide korral ning tagame kiired lahendused.
– Oleme koduomanike esimene kontakt robotniidukeid puudutavates küsimustes, vabastades Teid täielikult vastutusest.
– Aitame teha aias muudatusi kui soovitakse luua uut taimestikku või kõrvalhooneid.
– Anname esimesel aastal kaasa tasuta VIP hoolduspaketi.

Kui kõik õigesti teha on keskkond ilus mitte ainult tänu hoonetele, vaid ka hästi hooldatud aedadele. Kusagil ei plärise bensiinimootoriga niidukid ning vaikust saab nautida iga päev.
Kiire ja professionaalse teenindusega lahenevad tõrked ning isegi seadmete hooldusesse ja tagasitoomine toimub peaaegu, et automaatselt.

Robotniiduk on tänapäeval enamike maaomanike muruhooldusseadmete esmavalik.
Kindlasti pakub rõõmu kui selline seade juba ootab uues kodus.

Anna meile endast märku ja lisame Teie kinnisvarale koos väärtust!